SZKOLENIA DLA FIRM

Tworzenie wizerunku jest usługą skierowana do osób indywidualnych oraz do firm.

Kolorystyka garderoby, jej fason i styl maja ogromne znaczenie w sposobie, w jaki jesteśmy odbierani przez otoczenie, zarówno w kontaktach towarzyskich, jak i służbowych. Poprzez odpowiedni dobór stroju możemy niektóre elementy wyrazić czy podkreślić, ale także zatuszować.

Każda Firma dbająca o swój pozytywny wizerunek powinna mieć świadomość tego, ze sekretarka, pracownik recepcji, lub handlowiec reprezentują pracodawce i utożsamiani są z ogólnym wizerunkiem i profesjonalizmem firmy.
Często pierwsze wrażenie odgrywa decydującą role w podjęciu dalszej współpracy, negocjacji czy prywatnej znajomości. Dlatego też wygląd jest jedną z głównych form komunikacji pozawerbalnej.

Dzisiaj każdy z nas może zapragnąć zmienić swój wizerunek nie tylko z powodów zawodowych, ale także dla lepszego samopoczucia i zdobycia pewności siebie.

Doradzimy, jaki strój jest odpowiedni dla polityka lub biznesmena, jak powinni ubierać się pracownicy Państwa firmy a jak managerowie.

Ustalimy, jaka kolorystyka i fasony garderoby są najkorzystniejsze a w przypadku pań zaproponujemy także fryzurę, kolor włosów i makijaż adekwatny do typu urody i charakteru wykonywanej pracy.